Pasiūlymai

Ispaniškas mergvakaris

ispan1

Tai labai karštas, aistringas mergvakaris skirtas mėgstančioms keliauti, mėgstančioms svajoti merginoms. Jo esmė – atskleisti gražiausius ispanų kultūros elementus ir bent vienam vakarui „pakeliauti“ šiltojoje Ispanijoje. Ispanija – labai tinkama tema mergvakariui ir jaunosios parengimui šeimyniniam gyvenimui, kadangi šeima ispanams – didžiausia vertybė.

Ispaniškam mergvakariui Jums reikės atributikos, kuri siejasi su Ispanija. Tai galėtų būti:

  • Zoro kaukė, skrybėlė ir apsiaustas.
  • Raudonos gėlės įsisegti.
  • Vėduoklės.
  • Gėlėtos skaros.
  • Dideli auskarai.
  • Dideli karoliai.
  • Domino kaukės.

ispan3

Mergvakario apranga – ilgi platūs, klostuoti ar banguoti sijonai ar suknelės, skarelės, juodi arba raudoni bateliai. Vyrauja spalvos – balta, raudona, juoda.

ispan2

Mergvakario šukuosenos: paleisti garbanoti plaukai su įsegta raudona gėle šone, plaukų skyrimas padarytas šone.

Mergvakario makiažas – ryškus makiažas (juodu kontūru apvestos akys, tamsūs šešėliai, ryškios raudonos lūpos, paryškinti antakiai, rožiniai skaistalai).

Mergvakario aplinkos papuošimas – raudoni, geltoni balionai, popierinės ir gyvos gėlės, ryškiaspalviai vienkartiniai indai ir šiaudeliai, kaktusų karpiniai, dangaus žibintai, užrašas „Fiesta“, vėduoklės, raudoni ir balti pom pom.

ispan4

Mergvakario muzika: Ispanija – muzikos, šokių ir dainų kraštas, dėl to Jūsų mergvakario metu turėtų skambėti ispaniškos dainos („Bésame Mucho“) ir atlikėjai (Monserrat Caballe, Placido Domingo, Jose Carreras, Julio Iglesias, Las Ketchup), gitaros muzika; flamenko, habanera, bolero šokiai.

Mergvakario vaišės: vynuogės, alyvuogės, aštrūs ir aromatingi padažai, jūros gėrybės, paelja, tortilja, pupelės, ryžių pudingas, krembrule, marcipanai, sangria, pomidorai, kitos daržovės ir vaisiai iš Ispanijos.

ispan5

Jaunosios paruošimas – jaunajai taip pat galite parūpinti ispanišką aprangą ir atributiką bei mergvakario metu apmokyti ispaniškų santuokinio gyvenimo tradicijų

Mergvakario pramogos: flamenko šokio žingsnelių mokymasis, ispanų meilės kalbos pamokėlė, valgymas, naktiniai vakarėliai, siestos.