Pasiūlymai

Mergvakaris tema „Įžymybių vakarėlis”

zvaigzde

Įžymybių arba asmenybių mergvakaris leidžia merginoms įsikūnyti į savo mėgstamas įžymybes ir pasijausti ypatingai. Kiekviena mergina turi savo mėgstamą aktorę, dainininkę, šokėją, sportininkę, muzikantę, laidų vedėją, politikę, šalies vadovę (karalienę), manekenę, mokslininkę ir t.t. Mergvakario esmė – kuo ryškiau atskleisti pasirinktą įžymybę ne tik išvaizdos, bet ir charakterio, elgesio manierų atžvilgiu. Kadangi tai mergvakaris, stenkitės atskleisti šios asmenybės požiūrį į meilę ir į šeimą.

Įžymybių mergvakariui Jums reikės atributikos, kuri būdinga tam tikrai Jūsų pasirinktai žvaigždei – garderobo detalės, aksesuarai, papuošalai, perukai, batai, rankinės ir t.t.

Mergvakario apranga – stenkitės apsirengti panašiu stiliumi, kaip rengiasi Jūsų pasirinkta asmenybė, kad gatvėje praeiviai ar nieko nežinanti jaunoji iš karto suprastų, ką Jūs vaidinate.

zvaigzde1

Mergvakario šukuosena ir makiažas – kaip ir apranga, turi atspindėti Jūsų pasirinktos žvaigždės asmenybę. Kiekviena mergina bus unikali ir išskirtinė.

Mergvakario aplinkos papuošimas – žvaigždėms būdinga aplinka: raudoni kilimai, apdovanojimų statulėlės, žvaigždutės iš folijos, blizgučiai, auksinė ir sidabrinė spalvos.

Mergvakario vaišės: mažai maisto, tačiau jis gurmaniškas, prabangus, restorano patiekalai.

zvaigzd3

Mergvakario muzika: jei kažkurios merginos pasirinko vaidinti dainininkes, vakaro metu leiskite šių dainininkių gražiausias dainas.

Jaunosios paruošimas: jaunoji taip pat greičiausiai turi savo mėgstamą įžymybę, tik Jums bus užduotis parinkti ne moterį, bet vyrą – įžymų jos mėgstamą dainininką, aktorių ir t.t. Vakarėliui galite pripučiamą vyrą ar iškarpą iš kartono aprengti panašiu stiliumi, kaip rengiasi pasirinkta žvaigždė. Įžymybės veidą galite atsispausdinti ir priklijuoti ant netikro vyro veido. Šis vyrukas galėtų tapti Jūsų scenarijaus dalimi, su juo galima repetuoti jaunosios vestuves, santuokinį gyvenimą.

zvaigzde2

Mergvakario pramogos: karaoke, šokiai, dainos, tapyba, poezija, kalbėjimas žvaigždžių citatomis, pamokymais – viskas, kuo užsiima Jūsų mylimos žvaigždės.

Iš ko galima rinktis, jei neturite savo mėgstamos žvaigždės? Rinkitės protingiausias, gražiausias, įtakingiausias, tas iš kurių galima pasimokyti gerų dalykų, tas, kurios džiaugiasi gyvenimu ir jį keičia. Galite rinktis ne tik užsienio, bet ir Lietuvos žvaigždes.

Išskirtinės asmenybės – moterys: Kleopatra, Žana D‘Ark, Karalienė Elžbieta, M. Kiuri, Koko Šanel, Margaret Tečer, Angela Merkel, Marlin Monro, Madona, Sandra Bulok, Maraja Keri, Britni Spears, Dženifer Lopez, Angelina Džoli, Ana Kurnikova, Džulija Roberts, Klaudija Šifer, Sindi Krauford, Pamela Anderson, Aishwarya Rai, Keira Knightley, Megan Fox, Monica Belucci, Beyonce, Rihanna, Naomi Campbell, Ala Pugačiova ir kt. Lietuvos: Grybauskaitė, Degutienė, Ilona Balsytė, Vaiva Mainelytė, Vaida Genytė, Margarita Drobiazko, Rūta Mikelkevičiūtė, Neli Paltinienė ir t.t.

Įžymūs svajonių jaunikiai: Bredas Pitas, Keanu Reeves, Enrique Iglesias, Ricky Martin, Justin Timberlake, Leonardo DiCaprio, David Beckham, Cristiano Ronaldo, Tom Cruise ir t.t.

zvaigzd4