Pasiūlymai

Mergvakaris tema „Laukinės moterys”

laukine3

Mergvakario idėja „Laukinės moterys“ arba laukinis, pirmykštis mergvakaris – nekultūringas, neišsilavinęs, netgi nemoteriškas, tačiau jis padės Jums labiau pažinti vyrus, suprasti jų poreikius (juk neretai sakoma, kad „vyrai kaip laukiniai“), o tai ypač svarbu būsimai jaunajai.

laukine2

Laukinių moterų mergvakariui Jums reikės šios atributikos:

  • Kailiai.
  • Oda.
  • Skarmalai.
  • Veltiniai.
  • Kauliniai papuošalai.

laukine4

Mergvakario apranga: kailiai, oda, skarmalai, veltiniai batai, kaulų karoliai.

Mergvakario šukuosena: susivėlę plaukai su kaulų formos segtukais.

laukine5

Mergvakario makiažas: suodžiais (tamsiais šešėliais) ištepliotas veidas, jokio makiažo arba labai neryškus makiažas, pasidarytas su gamtoje randamomis priemonėmis.

Mergvakario aplinkos papuošimas: kailiai (arba leopardo kailio imitacijos medžiagos skiautelės), skarmalai, lapai, vėzdai, plunksnos, laužas.

laukine7

Mergvakario vaišės: lauže virta grybienė, keptos bulvės su odele, ant laužo kepta mėsa, uogos.

Mergvakario muzika: Ruslana „Wild dances“, žvėrių garsai, Flinstounų animacinio filmuko garso takelis.

Jaunosios paruošimas: aprenkite jaunąją laukine moterimi ir mokykite praktiškai iš nieko pasistatyti namus, susikurti juose jaukumą, surasti ir pagaminti vyrui maisto, pasigražinti prieš vyrui grįžtant iš medžioklės.

laukine1

Mergvakario pramogos: žygis su nakvyne gamtoje, miške, žygis per pelkes, lipimas ant uolų ir gyvenimas olose, piknikas prie laužo, plaukimas plaustu, maudymasis be drabužių, šaudymas iš lanko, mėtymas į taikinį, laužo kūrimas ir maisto iš miško gaminimas, grybavimas, uogavimas, valgymas be įrankių ir indų, palapinės statymas ir puošimas, laukiniai šokiai aplink laužą, natūralios kosmetikos gaminimas.

laukine6jpg