Pasiūlymai

Rožinis mergvakaris „Fyfos”

rozin2

Rožinis arba Fyfų mergvakaris žada būti labai linksmas, ypač jei Jūs realiame gyvenime esate rimtos, kuklios, konservatyvios merginos, išbandyti naują stilių bus ypač smagu. Fyfos arba lietuviškai „tuštutės“ turi savo gyvenimo būdą, aprangos stilių, savitą kalbos manierą, mėgstamus daikčiukus, lankytinas vietas, kuriuos galėsite ir atskleisti mergvakario metu.

Rožiniam mergvakariui Jums reikės šios atributikos:

  • Rožinės ir baltos spalvos drabužiai su pūkeliais, blizgučiais arba pūsti, arba aptempti.
  • Papuošalai – bižuterija (svarbu, kad blizgėtų). Daug papuošalų.
  • Dideli akiniai nuo saulės.
  • Pūsti rožiniai sijonėliai.

Mergvakario apranga: pilvo nedengiantys aptempti marškinėliai, striukelės, aptempti džinsai su žemu liemeniu, pūkeliai, blizgučiai, stringai, padidinanti krūtinę liemenėlė, aukštakulniai iš turgaus (min 10 cm kulniuku), netikros Gucci, Versace ir kt. firmų etiketės, mini sijonas, mažytis lakuotas rankinukas, kailinukai. Vyrauja rožinė, balta, leopardo, tigro kailio spalva, įdegęs kūnas.

Taip rengiasi įprastos fyfos, tačiau norėdamos hiperbolizuoti, galite užsidėti pūstus rožinius sijonėlius (tutu), baltas timpas, baltus aptempus marškinėlius su blizgančiais užrašais, rožines zuikio ausytes, plunksnų boa ir atrodysite ne ką mažiau linksmai.

rozin3

Mergvakario šukuosena: peroksidinės spalvos perukai, paleisti garbanoti arba tiesūs plaukai.

Mergvakario makiažas: daug oranžinės pudros. Lakuoti ilgi priklijuoti nagai (rožinės spalvos su blizgučiais). Priklijuojamos blakstienos, ryškūs blizgantys šešėliai, ryškios rožinės lūpos ir rožiniai skaistalai.

rozin4

Mergvakario aplinkos papuošimas – pūkeliai, blizgučiai, rožinės girliandos, nėrinukai, rožiniai ir balti balionai, konfeti.

rozin5

Mergvakario vaišės: fyfos dažniausiai laikosi dietos, valgo mažai ir nereguliariai ir ne itin sveiką maistą, pvz. čiulpinukai ant pagaliuko, saulėgrąžos, dietinė kola.

rozin6

Mergvakario muzika: pop muzika.

Jaunosios paruošimas: aprenkite jaunąją fyfų fyfa, uždėkite juostą su užrašu „Mis fyfa“.

rozin1

Mergvakario pramogos: svajonių vaikino – forso paieškos arba pasidarymas iš balionų ar kartono,  važinėjimas rožiniu ar raudonu limuzinu, BMW, kabrioletu, Mercedes, deginimasis soliariume ar pliaže, kalbėjimas fyfų kalba, ėjimas apsipirkti.

rozin7