Pasiūlymai

Elegantiškas mergvakaris

dama

Mergvakario idėja (tema) – „Ledi – stilingas damų mergvakaris“

Tai priešingybė Rožiniam fyfų mergvakariui. Šis mergvakaris klasikinis, ramus, dvelkia subtilumu, skoningumu, daug dėmesio skiriant gražioms manieroms, prasmingam laisvalaikio leidimui, harmoningai neiššaukiančiai išvaizdai.

Stilingam mergvakariui Jums reikės šios atributikos:

  • Mini skrybėlaitės.
  • Gėlės įsegti į drabužį.
  • Neiššaukiančios spalvos klasikinės suknelės.
  • Klasikiniai aukštakulniai bateliai.
  • Klasikiniai rankinukai.
  • Ilgos pirštinės.

ledi1

Mergvakario apranga: klasikinė apranga (suknelė, sijonas, kostiumėlis) su ryškesniu akcentu (pvz. įsegta rože), bateliai, rankinė, kuklūs kokybiški papuošalai, juodos ilgos nėriniuotos pirštinės.

ledi2

Mergvakario šukuosena: tvarkingas kuodelis arba tvarkingai sudėliotos stambios garbanėlės, arba palaidi tiesūs (ištiesinti) žvilgantys plaukai.

Mergvakario makiažas: vakarinis makiažas su ryškesnėmis akimis arba lūpomis (jei ryškios ir akys, ir lūpos, atrodysite vulgariai), arba dūminis makiažas (ryškios akys ir neryškios lūpos).

Video pamokėlė, kaip pasidaryti vakarinį makiažą:

Video pamokėlė, kaip lengvai ir greitai pasidaryti dūminį makiažą:

Mergvakario aplinkos papuošimas – stilinga aplinka namuose ar restorane: žvakidės, veidrodžiai, klasikinės (juoda, balta, pilka, ruda) spalvos, pagalvėlės, skulptūrėlės, skoningos lemputės, gėlės.

ledi2

Mergvakario vaišės: restoraniniai patiekalai, kuriuos galite pasigaminti pačios arba eiti valgyti į restoraną. Savaime suprantama, jokių makdonaldo sumuštinių, hotdogų, kokakolų ir čipsų negali būti nė kvapo:)

ledi

Mergvakario muzika: klasikinė muzika.

Jaunosios paruošimas: jaunąją galite aprengti bet kaip ir mergvakario metu palaipsniui mokyti ir padaryti iš jos tikrą ledi su atitinkamu aprangos stiliumi, elgesiu, manieromis.

Mergvakario pramogos: gražaus elgesio pamokos, menai (dekupažas, tapyba ant šilko, papuošalų vėrimas), arbatos ceremonijos, šokolado degustacijos, važinėjimas senoviniu automobiliu ar juodu limuzinu.

ledi3