Pasiūlymai

Mergvakaris tema „Atgal į vaikystę”

vaik1

Mergvakario tema „Vaikystės prisiminimai“ – labai asmeniškas ir sentimentalus, kadangi kiekvienas žmogus turėjo savitą vaikystę, tik jai būdingas vietas, žaislus, artimus žmones, knygeles, jausmus…Vaikystė – nuostabus, nerūpestingas gyvenimo tarpsnis, kai dar nėra jokių pareigų, atsakomybių, tik džiaugsmas ir nuolatinis klegesys. Šio mergvakario esmė – šiltai ir jaukiai prisiminti būsimos jaunosios vaikystę, iš atminties ištraukti senus, tačiau jai mielus širdžiai įvykius, vietas, pirmosios meilės nuotraukas, žaislus ir t.t. Juk ji žengia į suaugusios moters gyvenimą, tačiau iš vaikystės etapo kad nepamirštų pasiimti vaikiško sugebėjimo džiaugtis smulkmenomis, stebėtis, mylėti žmones ir pasaulį, dovanoti staigmenas, kurti grožį ir gėrį…

vaik5

Vaikystės prisiminimų temos mergvakariui Jums reikės šios atributikos:

  • Senų jaunosios nuotraukų (vaikystės, paauglystės, jaunystės).
  • Žaislų.
  • Pasakų ir spalvinimo knygelių.
  • Muilo burbulų.
  • Senoviškų drabužių.
  • Paspirtuko ar triratuko.

vaik3

Mergvakario apranga: pastelinių spalvų suknelės su rauktomis ties pečiais rankovėmis, perrištos kaspinais, baltos kojinaitės, šviesios skrybėlaitės.

Mergvakario šukuosena: palaidi plaukai su garbanotais galiukais, perrišti kaspinėliu ar su lankeliu su kaspinėliu arba dvi uodegytės su dideliais kaspinais.

vaik4

Mergvakario makiažas: neutralus, neryškių spalvų makiažas, rausvos lūpos ir rožiniai skaistalai.

Mergvakario aplinkos papuošimas: žaislai, gėlės, balionai, knygelės, nuotraukų koliažai.

vaik6

Mergvakario vaišės: puiku, jei žinote, ką jaunoji mėgo valgyti vaikystėje, nes tai galėsite valgyti ir vakarėlio metu (spurgytės, ledai, sausainiai „Pasakos“, zefyrai, keksiukai ar kt.). Jei nežinote, tuomet pagaminkite linksmų patiekalų su veideliais, papuoštų šiaudeliais su gyvūnėliais ir t.t., kuriuos labai mėgsta vaikai. Taip pat galite nueiti į vaikų kavinę arba restoraną, kuriame yra vaikiškas meniu.

Mergvakario muzika: jaunosios mėgtos vaikystės dainos (gali būti ir padainuotos), lopšinės, animacinių filmukų garso takeliai.

Jaunosios paruošimas: jaunąją stenkitės aprengti ir sušukuoti taip, kaip ji atrodė savo vaikystės nuotraukose.

vaik2

Mergvakario pramogos: važinėjimas triratukais ar paspirtukais, vaikiškų žaidimų žaidimas, knygelių spalvinimas, pasakų skaitymas, juodai balta fotosesija, naminių bandelių kepimas, vaikiški atrakcionai, jaunosios vaikystės ir jaunystės vietų (pirmieji namai, susitikimų su pirmąja meile vieta, darželis, mokykla, universitetas, pirmojo pasimatymo su dabartiniu būsimu vyru vieta ir t.t.) lankymas, vaikiškų animacinių filmukų peržiūra, bendro paveikslo tapymas pirštais, pagalvių mūšis, maudynės po vandens purkštuvu.

vaik5