TOP pramoga šią savaitę!

E-PARDUOTUVĖ

Facebook


Linksmi mergvakario žaidimai


 

Mergvakario žaidimas „Vestuvinė suknelė“


 

Merginos susiskirsto į grupes po 3-5 merginas ir turi iš tualetinio popieriaus rulono sukurti vestuvinę suknelę jaunajai, t.y. pasirenka vieną merginą iš grupės modeliu ir ją turi „aprengti“ tualetiniu popieriumi per tam tikrą duotą laiką. Prie suknelės galima sukurti tualetinio popieriaus veliumą ir gėlių puokštę. Jaunoji turi nuspręsti, kuri suknelė jai gražesnė, labiau tiktų vestuvių ceremonijai, Jaunajai būtina nusifotografuoti su savo modeliu. Laimėjusią grupę apdovanokite smulkiais prizeliais.

 

 

Mergvakario žaidimas „Pirmosios nakties kliedesiai“

 

Tai labai linksmas žaidimas. Vėlgi apie jo taisykles dalyvės turėtų nežinoti iš anksto. Kiekviena dalyvė gauna popieriaus lapą ir rašiklį. Lapas padedamas ant grindų priešais jas. Tuomet merginos turi stengtis pasilenkti į priekį nesulenkiant kelių ir apvesti savo dešinę ranką ant popieriaus. Vedėja tuo metu turi užrašinėti ką kiekviena sako. Tuomet lapai surenkami ir vedėja paskaito, ką jaunoji pasakys savo pirmąją vestuvių naktį – atsakymai bus tai, ką merginos sakė, bandydamos susilenkti ir apipiešti savo rankąJ Griečiausiai tai bus: „O ne“, „Kaip skauda“, „Jau beveik“ ir t.t. Tai sukelia labai daug juoko.

 

 

Mergvakario žaidimas „Jaunosios portretas“

 

Šio žaidimo rezultatas liks jaunajai kaip šaunus prisiminimas apie mergvakarį. Užduotis – ant vieno didelio popieriaus lapo kiekvienai nupiešti po detalę į jaunosios (ir jaunojo) portretą, kad galutiniame rezultate turėtumėte gražų jaunosios (ir jaunojo) paveikslą.

 

Mergvakario žaidimas „Svajonių dainos“

 

Paprašykite jaunosios užrašyti 6 mėgstamiausias dainas stulpeliu žemyn nuo mažiausiai mėgstamos iki labiausiai mėgstamos. Tuomet paaiškinkite:

Pirma daina – taip ji jautėsi po pirmojo bučinio.

Antra daina – taip ji jausis savo pirmąją vestuvių naktį.

Trečia daina – taip ji jausis savo medaus mėnesį.

Ketvirta daina – taip ji jausis po metų santuokoje.

Penkta daina – taip ji jaučiasi kai yra su savo mylimuoju drauge.

Šešta daina – taip ji jausis po 50 metų bendro gyvenimo kartu.

 

 

Mergvakario žaidimas „Kas tu toks?“

 

Paprašykite jaunosios užrašyti 10 naminių gyvūnų, žvėrių, paukščių, vabzdžių ar roplių stulpeliu žemyn ir sunumeruoti nuo 1 iki 10. Kai ji surašo, paaiškinama, kas iš tiesų yra jos būsimas vyras:

  1. Toks jis namuose.
  2. Toks jis vienu du su ja.
  3. Toks jis viešumoje.
  4. Taip jis atrodo be drabužių.
  5. Toks jis po pietų.
  6. Taip apie jį galvoja kiti žmonės.
  7. Toks jis naktimis.
  8. Taip jis galvoja apie save.
  9. Toks jis su draugas.
  10. Toks jis iš tiesų!

 


 

Mergvakario žaidimas „Sutuoktiniai“

 

Tai panašus žaidimas mergvakariui, kaip ir „Kas tu toks?“. Jaunoji vėlgi turi užrašyti 10 naminių gyvūnų, žvėrių, paukščių, vabzdžių ar roplių stulpeliu žemyn ir sunumeruoti nuo 1 iki 10. Kai ji surašo, paaiškinama, koks jos būsimas jaunikis bus vyras:

1.     Švelnus kaip...

2.     Nepriklausomas kaip...

3.     Švarus kaip...

4.     Drąsus kaip...

5.     Stiprus kaip...

6.     Šypsosi kaip...

7.     Įsimylėjęs kaip...

8.     Gražus kaip...

9.     Lovoje kaip...

10.   Valdingas kaip...

 

 

 

Mergvakario žaidimas „Kas, kur, kada?“

 

Tai gerai žinomo žaidimo versija, pritaikyta mergvakariui. Kiekviena dalyvė gauna ilgą juostą popieriaus ir rašiklį. Ant jo kiekviena turi užrašyti vardą – jaunosios, jaunojo arba vienos iš mergvakaryje dalyvaujančių merginų. Geriausia būtų naudoti tik jaunosios ir jaunojo vardus, jie gali ir kartotis. Tuomet tai, kas užrašyta, užlenkiama, kad nesimatytų ir perduodama kitai merginai iš dešinės. Tuomet apibūdinama to žmogaus išvaizda (niekas nežino kokio, tik prašoma parašyti, kaip jis/ji atrodo). Vėl užlenkiama ir siunčiama į dešinę. Tuomet tokia pačia tvarka rašoma – koks to žmogaus charakteris?, ką jis/ji veikia?, kada veikia?, kur veikia?, kokios to pasekmės? Svarbu, kad niekas nežinotų, ką parašė anksčiau kaimynas. Kai visi klausimai baigiami, kiekvienas išvynioja savo lapelį ir garsiai skaito gautą seką. Dažniausiai ji būna absurdiška, bet labai linksma.

 

 

Mergvakario žaidimas „Pasiimk savo dovaną“

 

Tai originalus dovanos jaunajai pateikimas. Jaunajai užrišamos akys, ant stalo padedami trys dubenys su vandeniu, iš kurių viduriniame „paskandinama“ dovanėlė jaunajai. Jaunoji apsukama kelis kartus ir eina ieškoti savo dovanos.

 

 

Mergvakario žaidimas „Surask svajonių vyrą“

 

Ant kortelių užrašomi įvairūs vyrų apibūdinimai: atletiškas vyras, praplikęs vyras, žilas vyras, aukštas vyras, blogas „berniukas“, suplyšęs vyras, turtingas vyras, vyras su baltomis kojinėmis, vyras su rožiniais marškiniais, vyras su ūsais, valgantis vyras, autobuso vairuotojas, bankininkas ir t.t. Kortelės išdalinamos merginoms ir vakaro metu jos turi surasti kuo daugiau vyrų, atitinkančių apibūdinimus. Laimi suradusi daugiausiai jų.

 

 

Mergvakario žaidimas „Valgomi karoliai“Pasigaminkite valgomų karolių iš saldainių, vaisių, zefyrų ir kiekvienai merginai užkabinkite ant kaklo. Sutikus gatvėje vyrą, jis gali nukąsti vieną karoliuką. Laimi mergina, kurios karoliukus pirmus suvalgo vyrai. Jaunoji tuo tarpu gali savo karoliukus pardavinėti vyrams – už 1 Lt ar pan.

 

 

Taip pat skaitykite:


Grįžti į Žaidimų sąrašą


Žodžių žaidimai

 

Šilti ir jaukūs žaidimai mergvakariui