Pasiūlymai

Mergvakaris armijoje su kareiviais

“Kieti armijos kareiviai” siūlo suorganizuoti nerealų ir nepamirštamą mergvakarį kariuomenėje būsimai nuotakai ir jos draugėms! 🙂

Mergvakario programoje – kariuomenėje Jūsų laukia:

* Vakaro “kaltininkės” pagrobimas (armijos vyrukai su karine apranga, kaukėmis, šaudydami garsinėmis kulkomis bei naudodami dūmus, pagrobia iš Jūsų jaunąją).

* Ekstremalus (bet saugus:) jaunosios pasivažinėjimas su armijos vyrukais (apie 10 min.).

* Jaunosios pasirodymas kitoms dalyvėms.

* Taiklumo patikrinimas su „Kalašnikovu“ šaudant į taikinius (dalyvauja visos dalyvės).

* Pirmosios pagalbos suteikimas kietam armijos vyrukui.

* Kariško maisto davinio kariūnams gaminimas.

* Kareiviškas makiažas, kareiviška apranga bei rikiuočių mokymasis.

* Jaunosios priesaika.

* Sertifikato suteikimas Vakaro kaltininkei.

* Daug kitų linksmų rungčių, estafečių ir užduočių bei siurprizų.

Mes norime, kad Jūsų mergvakaris būtų nepakartojamas, todėl esame paruošę viso vakaro scenarijų, praturtintą nepamirštamais įspūdžiais ir fiziniais bei dvasiniais išbandymais, kurie suteiks Jūsų vakarui intrigos, įtampos, jaudulio…, tai neleis šio vakaro dar ilgai pamiršti. Lai adrenalinas, aistra, nežinia, netikėtumai, puiki nuotaika liejasi laisvai 🙂

Mergvakario kaina: skaičiuojama individualiai Jums, priklausomai nuo užsakomos datos, kiek laiko liko iki renginio, vedėjų užimtumo, vietos, dalyvių skaičiaus. Užsakant mergvakarį iš anksčiau arba darbo dieną, kaina ženkliai mažesnė. Preliminariai nuo 115 eur.

Merginų skaičius turi būti patikslintas likus 3 dienoms iki renginio. Vėliau, jei merginų sumažėja, renginio kaina nėra mažinama.

Užsakant renginį, reikia pervesti 50 € avansą, kuris negrąžinamas, jei atsisakoma mergvakario.

Mergvakario trukmė – apie 2 val.

Organizuojame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje  (lauko aikštelėse), esant pageidavimui ir kituose miestuose (kompensavus kuro išlaidas).

Miestas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda (mūsų lauko aikštelės) arba Jūsų vieta
El. paštas: Siųsti laišką
Telefonas: 8 677 15440
Atsiliepimai apie įvykusius mergvakarius:
 • Eglė parašė:

  Atsiliepimai apie įvykusius mergvakarius:

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki,
  labai patiko renginukas. Būsimoji Jaunoji, taip pat liko patenkinta. Užsakymas renginiui vyko operatyviai. Patiko ir berniukai – vedantieji. Žodžiu viskas super 🙂 gal dėl to, kad visos pirmą kartą tokiame dalyvavome, neturime su kuo sulyginti. Manau, kaina tikrai atitinka Jūsų suteiktas paslaugas. Pasisekė ir su oru, tai džiaugemės vykstančiu renginiu lauke. Tačiau, jei nebūtų taip pasisekę, manau, turėtų būti atsarginis variantas „po stogu“.

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki,
  Renginys buvo superinis, iš visos scenarijaus šita dalis istrigo labiausiai 🙂 Vaikinukai buvo superiniai, pravedė šauniai ir padarė viską ką galėjo.
  10 balų iš 10. didelis ačiū 🙂

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki,
  Renginys labai patiko, jaunoji liko sužavėta:)

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki,
  Viskas labai patiko. Vyrukai išties labai taktiški, mandagūs, linksmi ir superiniai. Bijojau kad gali būti per daug vulgaru, bet viskas labai neblogai. Striukės gal galėtų kai kurios būti ilgesnės :)) Kas geriau? Net nežinau, viskas buvo išties puiku. Ačiū Jums!

  Sveiki,
  Ačiūūū!! Labai patiko, dar iki šiol likusios linksmos emocijos.. Užduotys – labai taiklios ir netikėtos :), juoko dozė garantuota.. galima sakyti viso renginio metu juokėmės iki ašarų.. Įspudingas ir netikėtas jaunosios pagrobimas. Broliai – labai taktiski.. gerai mus užėmė ir sukūrė puikią atmosferą bendravimo esme. Kadangi visos dalyvavome pirmą kartą tokio tipo renginyje, tad įspūdžių buvo tiek daug, kad kritikos tiesiog nėra 🙂 Sėkmės!
  Agnė

  Mergvakaris armijoje
  Laba diena,
  ačiū labai patiko ir labai džiaugiamės pasirinkusios šią pramogą. Galbūt estafetė galėtų būti ir ne viena, nes iš ties buvo smagu varžytis su merginom, trūko žadėtų fakelų, bet berniukai tiesiog minėjo, jog patys pamiršo juos pasiimti ir labai malonu kad turėjo apsaugą nuo uodų.
  Ačiū labai !

  Mergvakaris armijoje
  Laba,
  viskas praėjo puikiai.
  Jokių nesklandumų nebuvo, personalas atidirbo labai gerai.
  Ačiū už puikų mergvakarį 😉

  Mergvakaris armijoje
  Laba diena,
  Labai dėkui už tikrai gerai organizuotą darbą 🙂 mūsų Jaunajai paliko didelį įspūdį manau dar ilgam 😉
  Dėkui!
  Sėkmės Jums, manau dar nesykį susisieksim 🙂

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki!
  Renginys labai patiko, tiek personalo darbas, tiek scenarijus be priekaistu!
  Didelis dekui uz gera laika!
  Sigita Pusinskaite

  Mergvakaris armijoje
  Laba,
  viskas praėjo puikiai.
  Jokių nesklandumų nebuvo, personalas atidirbo labai gerai.
  Ačiū už puikų mergvakarį 😉
  Aistė

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki,
  renginukas iš tikrųjų užskaitytas 🙂
  labai smagu ir linksma. Svarbiausia, kad būsima nuotaka buvo labai patenkinta. Brolių darbas vertinamas 10 🙂
  Daryti geriau neįmanoma. 🙂 Visos labai dėkojame Jums

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki,
  renginys labai patiko, netgi pranoko mūsų lūkesčius, personalas puikiai atliko savo darbą, programa taipogi buvo puiki, užduotys nebuvo banalios, netgi labai įdomios ir visai netikėtos, visos buvom patenkintos ir nuotaka tikrai turės ką atsiminti.
  Galiu tik tiek pasakyti, kad viskas buvo TOBULA, ačiū jūsų komandai už nepamirštamą mergvakarį ! 🙂

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki,
  Renginukas patiko visom panelėms, visos liko nustebintos ir dar dabar susitikusios su juoku prisimename:) Personalo darbą vertiname 10/10 viskas vyko be jokių nesklandumų. Iš mūsų pusės klaidų nei viena nepastebėjom,vyrukai labai malonūs ir linksmi:) rekomenduosim draugėm, o gal ir pačios dar kada užsisakysim kokį renginuką iš Jūsų:)
  Ačiū dar kartą:)

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, renginys tikrai labai patiko visoms mergaitėms, daug linksmų rungčių ir niekas neatrodė banalu 🙂 Net sustabdymas ir pagrobimas buvo nesuvaidintas ekstremalus ir netikėtas, tiek mums, tiek patiems renginio vedėjams 🙂 dėl ryšio nebuvimo nepavyko paskutinę minutę susisiekti ir pranešti, kad mes artėjam link nurodytos vietos, tad vaikinams teko improvizuoti, mus vytis ir užblokuoti mašiną, tad buvo viskas labai šaunu 🙂 Ačiū Tomui ir Gediminui „BROLIUKAMS“. Jų darbą vertiname puikiai. Ir būtinai rekomenduosime kitoms mergaitėms. Ateityje rekomenduočiau įtraukti dar ir šliaužimo rungtį, arba įklampinti mergaites į kokį purvą sulig keliais.
  Sėkmės jums, manau kad ateityje dar tikrai susisieksim 🙂
  Pagarbiai,
  Simona

  Mergvakaris armijoje
  Laba diena, renginukas patiko labai! 🙂 Jokių priekaištų bei pastebejimų neturime. Ačiū Jums labai 🙂

  Mergvakaris armijoje
  Laba diena, viskas buvo super 🙂

  Mergvakaris Armijoje
  Sveiki,
  Renginys-puikus! Viskas tiko ir patiko:) Darbas tikrai gerai organizuotas,neteko visiškai nuobodžiauti:) Vaikinai buvo labai malonus ir draugiški:) Sėkmės jums!:) Pagarbiai,
  Ermida

  Mergvakaris Armijoje
  Sveiki, merginos liko tikrai patenkintos. Viskas ėjosi neblogai, galbūt norėtūsi įspūdingesnio pagrobimo ir to pavežiojimo, nes jaunoji suprato iškart kur yra vežama. Rungtys taip pat patiko prisikikenom, kareiviškas davinys labai sudomino ir sužavėjo. Tokie pastebėjimai, Ačiū už puikiai praleistą laiką. 🙂

  Mergvakaris armijoje
  Laba diena,
  Renginukas visai patiko, tik buvo šiek tiek vulgarokas 🙂 šiek tiek kitko tikėjomės, pvz.: karinių užduočių kažkokių, estafečių ir pan. Bet iš esmės visai smagiai praleidom laiką, bet siūlyčiau gal bent paįvairinti užduotis, nes didžiąją laiko dalį kiekviena šaudė o kitos stovėjo ir žiūrėjo, sušalom biski..:) tai tiek pastabėlių, ačiū 😉

  Mergvakaris armijoje
  Laba diena,
  Siunčiu mūsų mergaičių atsiliepimus apie mergvakarį 🙂 Dėkui Jums už gerą nuotaiką ir malonų bendradarbiavimą!
  SĖKMĖS!
  Pagarbiai,
  Vaida

  Dalyvė Nr. 1:Na, sakyčiau, kad renginukas super, juk jau seniai tiek nesijuokėm iš dūšios ir iki ašarų 🙂 buvo smagu save pamatyti kitokioje aplinkoje ir kitom akim 🙂 berniukai tikri šaunuoliai, kiek stiprybės turėjo turėti, kad nepasiduoti mūsų žaismingai nuotaikai.

  Dalyvė Nr. 2:Man tai patiko, tikrai gera juoko dozė, kas nepatiko – hm, gal pradžioj nežinojom, ar jaunoji neišsigas, bet manau čia ne vyrukų kaltė 😉

  Dalyvė Nr. 3:Pačią programą užskaitau 😀 Tačiau turiu pasiūlymą jiems apsispręsti ar jie yra armijos vyrukai ar teroristai – pagrobėjai :DDD Armijoj tikrai nieks eilinių negąsdina ginklu kai jie neklauso :DDD Žodžiu, jie supras ką turiu omeny. O šiaip atrakcija ekstremali. Liuks.

  Dalyvė Nr. 4:Buvo NEREALU! Ir laiko pakako, ir linksmybių, ir užduotys buvo tokios.. mergvakariškos 🙂 SUPER!

  Dalyvė Nr. 5:Renginys tikrai nebuvo toks, kokio laukiau – BUVO DAUG GERESNIS! Stipru! Jį objektyviai vertinu PUIKIAI, nes tie epizodai, kuriuos iki šiandien prisimenu – juoką sukelia 😀 ir nepamiršiu jų dar labai ilgai! Juk mergvakaris ir turi ilgam įsimint! :)))
  Vyrukai labai atsakingai ir atsidavusiai viską atliko, ŠAUNUOLIAI! Kiek kantrybės jiemes su mumis reikėjo… 🙂 Skani buvo košė, smaikščios užduotys, nepritrūko dėmesio nei vienai! 😀 Visos jautėmės kaip nuotakos – ŠVENTE BUVO VISOMS, ne vienai 🙂 sveikinu už tokį suderinimą! :)))
  Ką tobulinti? Pirma smulkmena – šventė po tiltu, gal ne svajonių vieta 😀 kad gamtoje, tai faktas, bet reikėtų pasirinkti vietą su mažesniais skersvėjais. Antra smulkmena, pačioje pradžioje pasirodė, kad mes ne kariuomenėje, o suaugusių auklėjimo konclageryje – gal taip turėjo būti 😀 Aišku, mūsų nuotaka turbūt nieko nebijo, jos įbauginti buvo neįmanoma, gal dėl to ir teko griežtesnes priemones panaudoti :DDD

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki,
  Renginys patiko visoms merginoms,kas yra labai džiugu. Personalas dirba labai atsakingai ,renginio vedantieji buvo labai šaunūs ,linksmi ir šmaikštūs. Tad norėtume Jums padėkoti, manau jaunoji savo mergvakario tikrai nepamirš.

  Mergvakaris armijoje
  Laba diena, norėjau padėkoti už vakarykštį mergavakrį Raudondvaryje su vedėju Linu. Visų panelių, o svarbiausia jaunosios įspūdžiai tik patys geriausi. Visos labai laimingos ir patenkintos. Tie vyrukai tikrai gerai atlieka savo darbą. Dėkoju jums už tokias geras pramogas ir nuotaikas po jų! Mergvakarį tai nuspalvino kitom spalvom. Dėkoju!
  Pagarbiai, Raimonda

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, va čia tai buvo pats fantastiškiausias vakarėlis kurį tik esam apturėjusios 🙂 🙂 dėkui Jums labai, vyrukai fantastiški, mieli ir švelnūs :)))) užduotys nerealiai smagios:) seniai taip nesijuokėm :))) žinau kur kreipsiuosi ir sekantiems renginiams 🙂 Jūs profesionalai 🙂 jau spėjau Jus parekomenduoti draugėms 🙂 tikiuosi Jūsų krizė nepalies ir gyvuosite ilgai ir laimingai 🙂 vien tik SUPER SUPER SUPER Sėkmes

  Mergvakaris armijoje
  Laba, renginys labai patiko, kitai merginai taip pat tokį antrą kartą užsakinėčiau. Vedėjai labai šaunūs, nevulgarus, bet tuo pačiu ir mergvakariški 🙂 Tik truputį įspūdingesnį nuotakos pagrobimą įsivaizdavau. Bet priekaištų neturiu (išskyrus karštą ora:), tik pagyrimus! Ačiū Jums už puikų renginį!

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, aš, kaip didžiausia viso renginio kaltininkė, galiu pasakyti, kad man NEREALIAI patiko. Patiko viskas. Vyrukai tikrai profesionalai, išjudinot, atpalaidavot visas mergaites (mane labiausiai :)))) ) Tikrai ačiū Jums už gerą laiką, įdomias rungtis (tik šampanas mane pribaigė, kitą kartą perspėkit, kad prieš tai jos negertų brendžio ar degtinės, nes paskui baigiasi blogai:)) patiko „Miša“, kurio nemačiau, kurio krūtinės taip ir nepaglosčiau, nenulaižiau 🙂 Tikrai viskas SUPER. Drąsiai rekomenduosiu. Dar kartą AČIŪ ir sėkmės Jums kituose renginiuose.
  P.S. tikiuosi, mašina sveika 🙂
  Pagarbiai, Gintarė

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, nuo visų dalyvių ir nuo nuotakos, irgi norime išreikšti didelę padėką už renginį. Vaikinai buvo šmaikštūs, dėmesingi. Jiems priekaištų neturime. Tikrai nėkiek nenusivylėme. Visos kupinos įspūdžių iki šiol. Tik va jaunuoji vis dar pasigesta „Mišos“ :))))) Personalo darbas 20 balų dešimtbalėje. Kolkas dar sunku ką ir apibūdinti, dar neatsigavome, bet AČIŪ labai 🙂

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, esam visos labai patenkintos renginiu. Visą likusią dieną lydėjo tik šypsenos!!! O nuostabiausia yra tame, kad personalas atkreipė dėmesį į tai, kas buvo prašoma prieš renginį ir mūsų besilaukiančią nuotaką „saugojo“. Dėl to esam dar labiau patenkintos!! Paprasčiau pasakius, mūsų lūkesčius pateisino 150 proc.
  Labai jums ačiū!
  Eglė

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, renginukas buvo super!!! Personaslas dirbo profesionaliai, be jokių nesklandumų, tad nieko nekeiskit ir visad taip šauniai atlikit savo darbą. Jaunoji po mergvakario sakė, kad jis buvo tobulas, o tobulumui pasiekti labai padėjo jūsų programa. Tad sėkmės ateityje ir dar kartelį didelis AČIŪ 🙂

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, renginukas patiko, vyrukai labai šaunūs, viskas vyko tikrai sklandžiai 🙂 Labai smagu, kad ėjo susitart dėl šiokių tokių smulkmenų, kurios tik pasmagino renginį 🙂 Dar kartą Ačiū vyrukams 🙂
  Pagarbiai, Ugnė

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, renginys praėjo puikiai, nors pradžioje turėjau lengvą šoką. Jūsų personalo sukurti personažai nepaliko vietos ginčams, todėl kiekviena mūsų buvo įtraukta į renginį. Visoms merginoms programa labai patiko, išties ateity bus ką atsiminti. Dėkojam už bendradarbiavimą ir gerai praleistą laiką. Sėkmės Jums darbuose, galbūt susimatysim kituose renginiuose…
  Pagarbiai,
  Dovilė

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, renginys buvo labai smagus, personalas savo darbą atliko labai gerai. Už tai juos galime tik pagirti 🙂

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, Renginys labai patiko. Jaunoji buvo labai patenkinta. Personalo darbą vertinam labai gerai! Tikrai buvo linksma ir įdomu.
  Čia ne priekaištas, bet dėl to ką galima daryti geriau, kad jau klausiat – po valandos norėjosi pertraukėlės, kad ir 5min, bet šiaip tikrai viskas buvo super! Ačiū! Mintautė

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, vakar apturėjom nerealiai fantastišką vakarėlį 🙂 Dėkui Jums labai, vyrukai fantastiški, mieli ir švelnūs :)))) Užduotys nerealiai smagios 🙂 Seniai taip nesijuokėm :))) Žinau, kur kreipsiuosi ir sekantiems renginiams 🙂 Jūs profesionalai 🙂 Jau spėjau Jus parekomenduoti draugėms 🙂 Tikiuosi Jūsų krizė nepalies ir gyvuosite ilgai ir laimingai 🙂 Vien tik SUPER ,SUPER ,SUPER. Sėkmės. Mes Jus įsimylėjom.
  Inesa

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, renginukas patiko, viskas labai gerai. Jaunoji patenkinta, merginos irgi, o man – organizatorei ko daugiau tereikia 🙂 Vaikinai buvo labai taktiški, šaunūs, punktualūs, puiku! Linkėjimai, Vilija

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, Jūsų renginiu likome labai patenkintos. Vyrukai buvo super 🙂 Ypač patiko tai, kad jie buvo skirtingi – vienas labai griežtas, o kitas – nuolaidesnis, netgi sakyciau švelnus!!!! Adrenalino dozė buvo gera, ypač pradžioje, kai vyko nuotakos vogimas 🙂 AČIŪ LABAI UŽ ŠAUNŲ RENGINUKĄ!

  Mergvakaris armijoje
  Laba diena, renginys labai patiko, labai šauniai vaikinai jį pravedė. Jaunoji liko labai patenkinta. Tikrai, tik geri atsiliepimai. Na, bet manau, kad galėtų būti asmuo, kuris fotografuotų visą renginuką, nes pačioms norėjosi dalyvauti renginyje, o ne būti fotografėms 🙂 Labai ačiū jums ir vaikinams už nuostabų vakarą 🙂

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, ačiū, renginukas labai patiko, šaunūs vaikinai, linksma programa, nieko netrūko, viskas tiesiog super!!! Dar ilgai merginos aptarinėjo šį renginį 🙂 Dar geriau būtų, kad jūsų berniukai išmoktų šokti ir renginio pabaigoje sušoktų jaunajai viliotinį 🙂 Dar kartą ačiū už puikiai praleistą vakarą 🙂 Milda

  Mergvakaris armijoje
  Renginys patiko visoms, o ypač būsimai nuotakai. Pateisino mūsų lūkesčius – tikėjomės linksmo, smagaus ir nevulgaraus renginio – tą ir gavome. Truputėlis erotikos – labai sveika 🙂 Kitą kartą jei pasiūlysit kažką kitą be armijos – irgi tikriausiai kreipsimės į jus 🙂 Ačiū. Rekomenduosiu dar nedalyvavusioms draugėms.

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, renginukas patiko, atvirai – tikėjausi daugiau šaudymų ir dūmų pradžioje, bet personalo darbas nepriekaištingas. Džiaugiamės, kad pasirinkome jus ir visiškai nenusivylėme. Jaunoji liko ypatingai sužavėta. Pagarbiai, Agnė

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, renginys labai patiko jaunajai (o tai mums svarbiausia), ir beveik visom merginom, sakė, tikrai nesitikėjo tokio mergvakario 🙂 Galiu pasakyti tiktai tiek, kad droviom ir blogai nusiteikusioms panelėms ten nėra ko vykti, tai dėl to čia pačių merginų problema, o ne vyrukų 🙂 Viskas labai šaunu, ačiū 🙂

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, mergvakaris buvo puikus. Vyrai padirbėjo šauniai, jaunoji sužavėta, įspūdžiais dalinamės dar vis. Ateityje norėtume pakartoti su kita programa. Nieko keisti nereikia,viskas šaunu!!! Ačiū už puikų renginuką!!!

  Mergvakaris armijoje
  laba diena, Norėjau padėkoti už jūsų organizuojamus mergvakarius armijoje 🙂 liepos 10 dieną turėjome nuostabų mergvakarį, visos panelės liko patenkintos, o ypač jaunoji. 🙂 Linkime jums gyvuoti dar labai ilgai 😉 pagarbiai, Rita

  Mergvakaris armijoje
  Laba diena, Mergvakaris su „kietais armijos vyrukais“ labai patiko visoms merginoms dalyvavusioms jame. Labai noriu padėkoti abiems vaikinams tiek Linui, tiek Viliui. Nors aš pamiršau paskambinti sutartu laiku, jie vis tiek rado išeitį iš padėties, be to telefonu paaiškino kelią pasiklydusiam vairuotojui, kuris vyko mūsų pasiimti po renginio. Suprantu, kad mūsų kompanija buvo ne ta, su kuria buvo lengva, bet vaikinai buvo nuostabūs ir visos merginos buvo patenkintos renginuku. Ačiū jums! Eglė

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, Dėkui, renginukas buvo tikrai šaunus, viskas puikiai suorganizuota ir tikrai visoms paliko geriausius įspūdžius. Vaikinai darbą atliko puikiai, organizuotumas 100%, pastabų ar patarimų ką reiktų keisti taip pat neturime. Pagarbiai Deimantė

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, mergvakaris praėjo labai labai sklandžiai ir nepakartojamai .:) Liko tik didžiausi įspūdžiai ir linksmos nuotaikos prisiminus visą renginį :)) Armijos vyrukai tiesiog nuostabūs, super 10 balų 🙂 Stiprūs, gražūs, kartu mieli ir švelnūs… Jei kada darytume mergvakarį, tai tik rinktumėmės Kauno vyrukus :)* Ačiū Jiems už kantrybę !!!

  Mergvakaris armijoje
  Man buvo super. Ir jaunoji (nors ir labai jau nepaklusni bei nesukalbama), liko patenkinta. Aš manau, kad vaikinai buvo puikūs, jau neskaitant to, kad kitą dieną važiavo į objektą ieškoti MŪSŲ pamesto daikto, net neprašyti. Užskaitau ir duodu 100 balų :)))

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki sveiki 🙂 kaip patiko renginys? Ką kitą kartą geriau galėtumėte padaryt? Akivaizdu, kad šitų kareivių uniforma neįpareigoja, tai jie ir leido sau mergaites palikti be liemenėlių… Na, galima sugalvoti įvairesnių bausmių, galima susiveikti tikrą jaunikio nuotrauką, tai tada tikrai šūviai būtų taiklesni. Truputį kritikos gavot, nes patys ir prašėt 😉 bet realiai tai viskas gerai, nuotaika buvo superinė, ir šiaip prisiminus mergvakarį dar ir dabar šypsena atsiranda savaime. Jums keliu nykštį į viršų, nes gerą versliuką sukat, šaunuoliai, darbas suderintas su „beveik pramoga“, tikriausiai rutina nesiskundžiat 🙂 🙂 🙂 O kaip mes? Pateikėm staigmenų? Tikriausiai kareivis turėjo likti su kelnėmis 😀 😀 😀 „-Broli, būk profesionalus…“

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, na labai viskas gerai, jūsų vyrukai šauniai dirba, tikrai daugiau gavome, negu tikėjomės 🙂 šaunus labai kolektyvas, draugiški vyrukai… Viskas labai gerai, rekomenduosiu tikrai:)

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, renginukas buvo super, panelės dar dabar negali atsigauti. Ačiū ir dar kartą ačiū. Renginyje dalyvavo keletas merginų, kurios ilgą laiką gyvena Anglijoje, tai liko be amo kaip lietuviai moka šventes pravest ir sakė būtinai papasakos visiems lietuviams Londone. Buvo nuostabu. Jaunoji taip pat dar negali atsigaut po mergvakario ir visiems giriasi kaip buvo faina.

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, turėjom birželio 25 d. mergvakarį su kareivukais, ir mums nerealiai patiko 😉 rekomenduosiu ir kitiems, tikrai nei viena nesigailėjom sumokėtais pinigais, o jaunoji sakė „galiu tekėti antrą kartą, kad pakartoti tokį mergvakarį 🙂 ačiū!
  Viskas buvo puiku, jei ne lietus, mergaitės labai neblogai dirbo. Dažasvydis taip pat patiko 🙂
  Dėkui. Jei reikės rekomendacijų – būtinai 🙂
  P.S. Plėskite paslaugų ratą. Būtų šaunu, jei dar pasiūlytumėte pigesnį striptizą ar barą, kur galima pašėlti. Mes, beje, padovanojom aistros masažą, tik labai brangiai gavosi 🙂
  Sekmes 🙂
  Andrius

  Mergvakaris Klaipėdoje
  Renginukas 2010 06 12 18.30 val. Klaipėdoje visoms merginoms – dalyvėms labai patiko, labai daug emocijų, netikėtumo ir geros nuotaikos. Personalo darbas – nepriekaištingas, viskas puikiai suplanuota, įdomiai pateikta, veiklos netruko. Šaunuoliai vaikinai 😉 Inga

  Mergvakaris Vilniuje
  Sveiki ;))))
  Super ,super ,super ! Jaunoji tebedėkoja mums, bet ko gero reikėtų dėkoti Jūsų kareivukams 😉
  Viskas puiku, nieko keisti kol kas nereikia 🙂
  Mažas pastebėjimas: kadangi iš mūsų rato net 90 proc. netekėjusių buvo :))) tai sekančiam kartui jau tas pats scenarijus mūsų kolektyvui nebetiktų 🙂

  P.S. Ar gerai po to dar LATINO klube pasiautejot? 🙂

  Chi chi chi :)))
  Neblogai ir Mojito buvo 😉 (jei toks jo pavadinimas 🙂
  Grįžom kai jau žmonės kilo į darbą 🙂
  Ir dar pusdienį bandėm atrinkti vakaro įvykius, nes pasirodo buvo laikinų atminties praradimų 🙂
  P.S. prisiminėm tą „didįjį“ minusą :))))))))))))
  Jūs mums rašėte, kad atvyktume su šiltais rūbais, batais, tai mes sąžiningai ir prisidėjom po kelioninį krepšį :)))) o jų nereikėjo 🙂 Tai būtume daugiau „Bobelinės“ tada pasiėmusios :))))

  Bet kokiu atveju ačiū už vakarą ir sėkmės darbuose 😉

  Vaida

  Mergvakaris Vilniuje
  Laba diena,
  Nuoširdžiai dėkojame už renginį, merginos liko sužavėtos. Siūlytume įvesti daugiau linksmųjų estafečių, nes jos labiau visus išjudina. Didelis ačiū vedėjams, buvo labai malonūs ir korektiški.
  Danguolė

  Mergvakaris Vilniuje
  Laba diena,
  Norėjom labai pasakyti ačiū už tokį fainą renginį mums :)) Vaikinai buvo super, nuotaika, rungtys, oras, nu viskas neapsakoma žodžiais 🙂 Visos 16 mergaičių dar šiandien neatsigauna 🙂
  Ačiū jums 😉

  Marija

  Mergvakaris Vilniuje
  Laba diena,
  Nuoširdžiai dėkojame už renginį, merginos liko sužavėtos. Siūlytume įvesti daugiau linksmųjų estafečių, nes jos labiau visus išjudina. Didelis ačiū vedėjams, buvo labai malonūs ir korektiški.
  Danguolė

  Mergvakaris armijoje
  Sveiki, Noriu padėkoti už nuostabų mergvakarį, kurio įspūdžiais gyvenu dar ir šiandien, nors veiksmas vyko savaitgalį. 🙂 Esu tikra, kad tie įspūdžiai liks ir visam gyvenimui. 🙂 Esu būsimoji nuotaka, ir mano mergaitės užsakė Jūsų vyrukus 🙂 jėga jėga jėga jėga! 🙂 Labai linksma buvo ypač vertinu tai, kad berniukai buvo labai mandagūs, sugebėjo susitvarkyti su mumis nepaklusniomis labai taktiškai.. 😉 Reikia sugebėti išlaviruoti tokiose situacijose.. ir jiems tai pavyko puikiai!!! Pagarba kietiems armijos vyrukams. 🙂 Vien tik teigiamos emocijos. 🙂 Gavome daug ,daug ,daug geros nuotaikos. 🙂 Šaunuoliai!!! Dėkoju iš visos širdies 🙂

  Pagarbiai,
  Ringailė

  Karinis Mergvakaris Kaune
  Sveiki,

  Jau iškart po renginuko norėjau sėsti ir parašyti komentarų, bet vis neturėjau laiko. Renginys nerealus 🙂 🙂 :), Neturiu prie ko prisikabinti ir tai ne mano vienos nuomonė, o visų dalyvavusių mergaičių. Super :). Personalo darbą vertinu 100 procentų puikiai. Žodžiu visko buvo nei per daug nei per mažai. Labai šaunūs abu vyrukai. Reikia jiems paskirti premijas 🙂 🙂 :), tikrai visą tą laiką atidirbo iš širdies…Ačiū Jūsų visam kolektyvui, kurie prisideda prie tokių sumanymų ir organizavimo. Man kaip pagrindinei mergvakario organizatorei, tikrai buvo labai didelis palengvinimas šis renginukas, žodžiu kaip ir nieko nereikia daryti, bet gauni maksimalų kiekį veiklos ir puikių emocijų.
  Ką galėtumėt daryti dar geriau… nežinau, turbūt nieko, nes viskas labai gerai, gal tik reikėtų pagalvoti apie nuotakos pagrobimą iš namų, tai būtų dar daugiau emocijų…Bet kiek žinau kažkada bandėte, bet buvo kliūčių :).
  Dar būtų super jei sugalvotumėte dar ką nors naujo mergvakariams, nes turiu dar vieną mergaitę, kurios tuoj mergvakaris, o ji dalyvavo šiame renginyje, tai to paties gal jau nesinorėtų, bet ne dėl to, kad nesmagu buvo, o dėl to, kad jau nebus jai staigmena…Taigi pamąstykit 🙂 🙂 🙂 ir parašykit…
  Ačiū dar kartą labai buvo smagu ir prisiminimų….visam gyvenimui…Dar dabar merginos pilnos gerų emocijų.
  Ryt atsiūsių nuotraukyčių iš mūsų šėlionių :):):).
  ŠAUNUOLIAI 🙂 🙂 🙂

  Pagarbiai,
  Evelina

  Mergvakaris Armijoje

  Sveiki, visu pirma noreciau padekoti- labai aciu uz gera nuotaika, nuostabu
  vakara bei isradinga programa :P) pabandysiu ivertinti.

  1. Kaip vertinate įvykusį renginį? 10 is 10
  Įspudžių buvo daugiau nei tikėjomes. Taip

  2. Jūsų nuomonė apie inventoriaus kokybę:
  Veikė be priekaištų +

  3. Kaip vertinate personalo darbą?
  Dirbo labai gerai -faini vyrukai 😉 ačiū jiems

  Evelina V.

  Mergvakaris Armijoje

  Renginio metu įspūdžių buvo daugiau nei tikėjomės. Inventorius veikė be priekaištų, personalas dirbo labai gerai. Būtinai užsisakysime iš Jūsų paslaugas ir ateityje. Labai rekomenduoju išbandyti ir kitoms!

  Svetlana

  Mergvakaris armijoje

  Sveiki, niekur neradau kur parašyti Jūsų puslapyje komentarą, viskas buvo super ir tikrai visiems siūlysiu, programa nereali, visoms buvo daug juoko, vyrukai buvo šaunūs, tikrai nesitikėjau, kad gali būti taip linksma , ačiū Jums už gerai praleistą laiką 🙂

  Indrė Sestakovienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *