Pasiūlymai

Moksliukių mergvakaris laboratorijoje


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/breketai/domains/mergvakaris.lt/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 171
Ar įmanoma tirti tokį neapčiuopiamą jausmą kaip meilė? Ar galima sužinoti dar ką nors naujo, kai, regis, viską apie ją žinome? Taip!
Mokslinė Meilės laboratorija – atsivers toms, kurios tiki meile ir yra pasiryžusios dėl jos atlikti net pačius netikėčiausius bandymus. Tačiau į laboratoriją patekti gali ne bet kas! Jūsų tarpe turi būti tyra ir labai mylinti širdis.
– Labaratorijoje kartu suvaidinsime alchemijos pasaką, kurioje jaunajai skirtas pagrindinis vaidmuo.
– Gaminsime meilės ir jaunystės eliksyrą. Norint pagaminti tikrą meilės gėrimą, toli gražu nereikės gaudyti kokių nors šikšnosparnių, varlių ar naudoti gaidžio kraują. Jūs visos, pasikliaudamos fantazija, sukursite savitą gėrimą iš meilei būtinų grynų ingredientų, kurios mūsų mokslininkas jau išskyrė ir patalpino į buteliukus. Tik nepamirškite, kad viskas mažais kiekiais gydo, o dideliais gali būt tikri nuodai.
– Atliksime bandymus su skystu azotu, šaldysime rožę, maistą, gaminsime vandens garus.
– Atliksime “pavydo ir pykčio” gesinimo eksperimentą
Kirminus “apkalbos”, “nekalbadieniai”, “išmėtytos kojinės”ir kitus šlykštukus ištirpinsime vandenilyje ir viską susprogdinsime.
– Kvepalai – tai mūsų parašas, kurį rašome ore mažytėmis aromato molekulėmis.  Iš jūsų pasirinktų ingredientų, sukursite pačius tikriausius kvepalus, kuriuose susipins meilės ir aistros natos. Juos padovanosime Jūsų jaunajai.
– Atliksime tyrimą “Tapatybė” ir išsiaiškinsime, ar pamergės pasiruošusios savo vaidmeniui. (Užuomina: pasikraukite mobilius telefonus).
– Panaudojant mūsų medžiagas ir aksesuarus, galėsite atsiskleisti savo dizaino sugebėjimus ir  stiliaus pajautimą. Taip, jūs kursite būsimai nuotakai suknelę. Žinoma, turėsite nepamiršti ir saves!
– Įveikusios visus iššūkius, būsite įamžintos meilės laboratorijos garbės narių lentoje. Savo dalyvavimą turėsite patvirtinti bučinio antspaudu. O garbės lenta atiteks būsimąjai nuotakai, kuri jai vis primins apie smagų nuotykį.

Mergvakario kaina: skaičiuojama individualiai Jums, priklausomai nuo užsakomos datos, kiek laiko liko iki renginio, vedėjų užimtumo, vietos, dalyvių skaičiaus. Užsakant mergvakarį iš anksčiau arba darbo dieną, kaina ženkliai mažesnė. Preliminariai nuo 115 eur.

Merginų skaičius turi būti patikslintas likus 3 dienoms iki renginio. Vėliau, jei merginų sumažėja, renginio kaina nėra mažinama.

Užsakant renginį, reikia pervesti 50 € avansą, kuris negrąžinamas, jei atsisakoma mergvakario.

Mergvakario trukmė – apie 2 val.

Mokslininkas gali pravesti renginį Vilniuje mūsų patalpose, o taip pat ir atvykti iki Jūsų pasirinktos vietos.
Miestas: Vilnius, kiti miestai
El. paštas: Siųsti laišką
Telefonas: +37067715440

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *