Pasiūlymai

Mergvakario pramogos

Kokias pramogas rinksitės savo mergvakariui priklausys nuo mergvakario temos, biudžeto, mergvakario trukmės, vietos, ar jau buvo anksčiau bandytos, ar naujos ir pan.

roz-limuzinas

Prieš pasirinkdamos, atlikite „namų darbus“: susidarykite preliminarų sąrašą pramogų su jų kainomis, vieta ir susitikimo metu pristatykite kitoms dalyvėms. Mergvakario pramogos turėtų sietis su pasirinkta tema, didesnis dėmesys jų metu turėtų būti skiriamas jaunajai.

Kai su merginomis nuspręsite, ką norėsite veikti, susidarykite pagrindinį pramogų sąrašą ir atsarginį pramogų sąrašą (tuo atveju, jei pagrindinės pramogos jau būtų užsakytos kitų, dėl oro sąlygų ir pan.).

havajai

Galutinai Jūsų pasirinktas pramogas reikėtų rezervuoti iš anksto, kadangi populiarios pramogos ypač sezono metu sulaukia ne tik Jūsų dėmesio. Jei vis dėlto paaiškėtų, kad jau pavėlavote ir Jūsų norimas laikas užimtas, rinkitės alternatyvią pramogą iš atsarginio pramogų sąrašo.

Užsakinėdami pramogas pas organizatorius būtinai išsiaiškinkite kokiomis sąlygomis paslauga negalėtų būti suteikta (dėl oro sąlygų ar kt.). 1-2 dienas prieš mergvakarį, susiskambinkite su organizatoriais pasitikslinti, ar niekas nesikeičia ir Jūsų lauks.

8c8e41eb69b0b1948b2c038d612773d5