Pasiūlymai

Mergvakaris meilės įlankoje, Kaune

Norite atšvęsti mergvakarį smagiai, romantiškai, nepamirštamai?

Kviečiame švęsti mergvakarį Kauno marių apsuptyje…

* Į Kauno marių prieplauką, kur lauks mergvakario dalyvės, jaunąją nepažįstamasis gali „pagrobti“ iš jos namų ar kitos vietos Kaune ir atvežti didžiausiu ir patogiausiu motociklu – Harley-Davidson!, kuriame jaunoji „gaudys vėją“ patogiai sėdėdama lyg soste.

* Patogiu pramoginiu laivu plauksite pro Kauno marių atodangas ir piliakalnius į Meilės įlanką, kurioje būsima jaunoji galės paleisti savo sulankstytus popierinius laivelius su meilės laiškeliais ar pasižadėjimais būsimajam jaunikiui.

* Pakeliui į Meilės įlanką būsimos jaunosios laukia netikėta staigmena ir išbandymas, ar ji tvirtai pasiryžus tekėti už savo išrinktojo – išplaukus su laivu paslapčia priplauks vaikinas su vandens motociklu ir pakvies plaukti su juo…:)

* O kas toliau?…Toliau dar drąsiau – Jaunosios išbandymas važiuoti galingu vandens motociklu nepažįstamam vaikinui už nugaros arba… ant vandens slidžių arba…ant rato:) Įspūdžiai bus nepamirštami, o tik pagalvokite, kokios efektingos gautųsi būsimos jaunosios nuotraukos (ypač jei ji skrieja su suknute ant vandens motociklo!).

Laivo priekyje ir gale yra patogios odinės sofos ir staliukai, viduryje – virtuvėlė ir WC, galima užlipti ant stogo. Visos sėdimos vietos yra po stogeliais nuo saulės. Lyjant, visas laivas papildomai apsegamas skaidriomis sienelėmis.

Kaina:
* Pramoginio 2 aukštų laivo (iki 14 asm.) nuoma su kapitonu: 85 eur/val., 1 aukšto laivo kaina – 75 eur/val.

* Greitaeigio katerio (iki 8 asm.) su vandens pramogomis (vandens slidėmis, ratais) ir kapitonu nuoma – 100 eur/val.

* Paplukdymo vandens motociklu (su ratu, slidėmis, vandenlente) šalia vairuotojo, kaina:
– 60 eur už 15-20 min.;
– 180 eur už 60 min.

* Jaunosios pavėžinimo iki Kauno marių motociklu arba džipu kaina (jaunosios paėmimas iš namų, pavėžinimas po miestą, atvežimas į Kauno marių prieplauką, merginų fotosesija prie motociklo/džipo) – 60 eur

Motociklu (džipu) vežama tik užsakant laivo plaukimo paslaugą. Į kainą įeina tik jaunosios pavėžinimo paslauga.

* Fotografo paslaugos – 50-70 eur, tikslesnė kaina priklauso nuo bendro kitų užsakomų paslaugų kiekio.

Miestas: Kaunas, (Kauno marios)
El. paštas: Siųsti laišką
Telefonas: 8 677 15440
Atsiliepimai apie įvykusius mergvakarius:
 • Eglė parašė:

  Atsiliepimai apie įvykusius plaukimus:

  Violeta, 2016 07 02:
  Sveiki,
  Viskas puiku! Dalyviai, ypač jaunoji labai patenkinta. Labai smagus motociklo vairuotojas 😀 Ačiū!

  Gerda, 2016 07 03:
  Sveiki. Viskas labai patiko… aciu labai:)))

  Justina, 2016 06 11:
  Sveiki,
  Plaukimas labai patiko!! Visos, o ypač būsima nuotaka, likome sužavėtos. Kpitonė buvo labai linksma ir draugiška tad puikiai tiko mergvakariui! Taip pat labai džiaugėmės, kad laivo viduje buvo labai šilta, nes mes, kol kiti drebėdami plaukė atviru laivu, galėjome nusirengti savo paltus, atsipalaiduoti ir gėrėtis vaizdais bei kompanija. Ačiū už visą tai! Tikrai rekomenduosiu rinktis būtent Jūsų paslaugas!!

  Greta, 2016 05 14:
  Laba diena,
  Plaukimas patiko labai visoms, tik oras buvo nepasisekęs. Norėtume dar pakartoti 🙂

  Justina, 2015 06 06:
  Sveiki, taip labai patiko! Likom labai maloniai paplukdintos, su gerom emocijom ir ispudziais! Aciu dar karta! 🙂
  Tarpkitko nuotaka liko taip pat pasikrovus geros nuotaikos visai dienai 🙂

  Justė, 2015 04 25:
  Laba diena,
  Oj labai smagiai:) tikrai labai nuostabu buvo, greitai laikas praėjo. Visoms merginoms labai patiko. Žinosim kur kreiptis ilgesnėms eskursijoms;)
  Dėkoju Jums;)

  Valentina, 2014 07 19:
  Viskas buvo puiku idealu.Merginos labai patenkintos ir laivu ir jumis.
  Labai jums aciu uz sia nepakartojama diena 🙂

  Audronė, 2014 07 11 atsiliepimas:
  Laba diena, labai patiko viskas, jaunoji buvo labai nustebinta ir labai laiminga. Gaila tik,kad oro salygos neleido su motociklu jaunaja paveziot, bet labai patiko ir automobilis. Aciu labai

  Kristina, 2014 07 12:
  Viskas gerai, esame labai patenkintos pramoga. Ačiū, Jums!

  Agnė, 2014 07 05:
  Pasiplaukiojima s Kauno mariose man labai patiko, įspūdingas buvo pasiplaukiojima s vandens motociklu (jaunoji liko sužavėta šia atrakcija). Tikrai likau patenkinta visomis užsisakytomis paslaugomis. Taip pat ir renginio dalyvės atsiliepė tik teigiamai apie Jūsų siūlomas paslaugas. Praleistas laikas plaukiojant laivu, buvo linksmas ir nepamirštamas. Taip pat labai malonus bendravimas personalo.

  Roberta, 2014 06 28:
  Visi liko patenkinti, ačiū jums labai už gera poilsį.
  Sėkmės

  Monika, 2014 05 24:
  tikrai viskas pavyko kuo puikiausiai. Labai dziaugiuosi kad viskas vyko laiku. Visos likome labai patenkintos:) O jaunoji suzaveta 🙂

  Rūta, 2011-09-02:
  Musu kelione plaustu pavyko gerai, oras nenuvyle, smagiai ir linksmai pasiplaukiojom 🙂

  Jolita, 2011-09-02:
  Labai patiko pasiplaukiojima s jusu laivu, manau kad dar sugrisim kada nors pas jus:). Zadejo kapitone atsiusti mums nuotrauku is to vakaro. Aciu jums labai.

  Jolita, 2011-08-20:
  Aciu, viskas labai gerai, tik kad oras labai prastas buvo. Bet siaip nesuslapom, tikejausi, kad bus visai blogai, bet gavosi viskas ok. Dar syki aciu.

  N., 2011-08-20:
  Nekreipiant dėmesio į orą, pasiplaukiojima s pavyko gerai. Žinoma, norėjosi saulėtos dienos, kad galėtumėme būti ant denio be uždengimo nuo lietaus.

  Jolanta, 2011-08-18:
  Super. visos labai liko patenkintos. na dar ne viena karteli leksim pas jus.

  Aurelija, 2011-08-13:
  Nors oras nelepino, bet viskas vyko sklandžiai ir paliko geriausią įspūdį. Jurgitai, su kuria bendravau, buvo numiręs mobilus, kas šiek tiek išgąsdino. Bet visa tai atpirko puikus bendravimas ir malonus paslaugumas. Jaunoji labai patenkinta pramogomis ir paliktais įspūdžiais. Esam visos labai patenkintos ir dėkingos tokių paslaugų buvimu, nes padėjo atsikratyti papildomo planavimo vargų.

  Aušra, 2011-08-13:
  Pramogomis tiek jaunoji, tiek visos mergvakario dalyves buvo labai patenkintos. Ispudziai liko tiek is sokoladines, tiek is laivo. Sokoladineje mus maloniai pasitiko ir turejome idomios veiklos (aisku veliau tos veiklos rezultatai labai skanus buvo 🙂 ), na, o laive irgi sauniai pasilinksminome , pasismagino ir jaunoji, kuri labai megsta vandens pramogas 🙂 Zodziu, viskas buvo tikrai puiku be jokiu nesklandumu! Dziugu, kad yra jusu svetaine, kur vis

  Vaida, 2011-08-06:
  Labai patogus Jūsų laivelis, smagiai pasiplaukiojom. Ačiū, tikrai rekomenduosiu kitiems. Sėkmės

  Reda, 2011-07-23:
  Laba diena, pasiplaukiojima s pavyko puikiai, esame patenkintos 🙂 Linkėjimai

  Reda, 2011-06-25:
  Aciu tikrai labai smagu buvo, visos likome patenkintos. ir tikrai pasitaikius progai plauktume tik su jumis 🙂 aciu jums labai 🙂

 • Karolina parašė:

  Apie plaukimą laivu 2017 05 27:

  Laba diena,
  Visos likome labai patenkintos, ypac norime padekoti asmeniskai Jums ir fotografui, kuris idejo labai daug pastangu ir laiko mus fotografuojant. Viskas buvo idealiai. Taip pat zmogus kuris atveze nuotaka taip pat nerealus! Nuotaka liko suzaveta jusu visu darbu ir bendravimu. Aciu labai Jums! Butinai grisime dar karteli. Jus visi super!

 • Evelina parašė:

  Apie plaukimą laivu ir vandens motociklu 2019 06 01
  Sveiki, likome visos labai patenkintos, ypač busima jaunoji. Pramoga nuostabi, atsipalaidavome 100%. Labai puikus aptarnavimas, nuostabūs darbuotojai. Esate tiesiog šaunuoliai 🙂 pasitaikius progai butinai sugryšime 😉
  Dar kartąuž viska didelis ačiū 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *