Pasiūlymai

VR CAFÉ

VR CAFÉ – tai daugelio pamėgtos VIRTUALIOS REALYBĖS ERDVĖS Vilniuje (PC GO9 ir PC Europa), kuriose svečiai (JŪS!) gali patirti tai, kas iki šiol buvo neįmanoma.

Būdami pas mus, galėsite nusikelti į bet kurį pasaulio tašką, kosmosą, atsidurti po vandeniu ar fantastiniame pasaulyje.

Sutikti banginį ar zombį. Pajusti stebinančią piešimo patirtį, pasivaikščioti mėnulyje ar kartu su kitais žaidėjais dalyvauti mistinių užduočių ar sporto žaidimuose. Tai puiki pramoga tiek vienam asmeniui, tiek pašėlusiai kompanijai. Siūlomos patirtys ir žaidimai palieka įspūdį visų amžių asmenims. Įsigiję virtualios realybės sesiją, galėsite naudotis modernia HTC Vive VR sistema privačiuose kambariuose.

TRYS SPECIALŪS MERGVAKARIŲ PASIŪLYMAI NUO 10 EUR – TOMS, KURIOMS REALYBĖS NEGANA!

Tik internetu – išsirink sau tinkamiausią:

MINI – 30 min. virtualios realybės pramogų jaunajai VIP kambaryje su vaizdu į Gedimino pilį + dovana jaunajai – išskirtinis rašiklis (pasiūlymo kaina: 10 Eur)
MIDI (rekomenduojama 4-9 dalyvėms) – 2 val. virtualios realybės pramogų VIP kambaryje su vaizdu į Gedimino pilį + du iš meniu pasirinkti užkandžiai + pasirinkta kava jaunajai + dovana – net 2 išskirtiniai rašikliai (pasiūlymo kaina: 45 Eur)
MAXI (rekomenduojama 9-15 dalyvių) – 1 val. virtualios realybės pramogų TRIJUOSE kambariuose, galimybė susijungti viename žaidime + buteliukas vandens kiekvienai dalyvei + dovana – net 2 išskirtiniai rašikliai (pasiūlymo kaina: 70 Eur)

Nuoroda:
Miestas: PC GO9, Gedimino pr. 9, III a. ir PC EUROPA, Konstitucijos pr. 7A, II a., Vilnius
El. paštas: Siųsti laišką
Telefonas: +370 688 36073
Interneto svetainė: vrcafe.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *