Pasiūlymai

Žaidimai – užduotys jaunajai

Mergvakario žaidimas „Ar žinai, už ko išteki?“

Suraskite pačią baisiausią ar linksmiausią būsimo jaunojo nuotrauką. Duokite ją jaunajai, kad nešiotųsi su savimi vakaro metu ir kai kuri nors dalyvė pasako kodinį žodį „jaunikis“ (arba kitą sugalvotą), jaunoji turi prieiti prie pirmo sutikto nepažįstamo vyriškio, parodyti jam savo būsimo vyro nuotrauką ir pasakyti „Aš už jo išteku!”. Už jaunosios drąsą jai turėtų atitekti kokia nors dovanėlė.

kasjaunikis

Mergvakario žaidimas „Marškinėliai“

Ant baltų marškinėlių kiekviena mergvakario dalyvė surašo įvairių vyriškų vardų. Jaunosios užduotis – gatvėje surasti tų vardų savininkus ir įkalbėti juos pasirašyti jai ant marškinėlių prie savo vardo. Stenkitės įrašyti ir retesnių vardų, kad jaunajai nebūtų per daug lengva.

Mergvakario žaidimas-užduotis jaunajai „Skoniai“

Paruošiama 5-15 įvairių maisto produktų pavyzdžių (pvz. sviestas, kava, sūris, pienas, riešutai ir t.t.). Jaunajai užrišamos akys ir duodama ragauti. Ji turi atspėti, ką ragauja. Stenkitės parinkti retesnių, egzotiškų produktų, turinčių įvairius skonius: saldžius, sūrius, karčius, rūgščius. Tokiu būdu patikrinsite, ar jaunoji turi gurmanišką skonį, kuris bus būtinas šeimyniniame gyvenime einant su vyru į restoranus ragauti prabangių patiekalų.

ragauk

Mergvakario žaidimas-užduotis jaunajai „Užduočių skrynelė“

Šis žaidimas papildys Jūsų mergvakarį netikėtomis staigmenomis ir taip pat sumažins darbo iš anksto kuriant užduotis jaunajai. Jo esmė – kiekviena dalyvė vakarėlio pradžioje parašo ant lapelio kokią nors užduotį, kurią jaunoji turėtų atlikti vakaro metu ir apačioje pasirašo. Visi lapeliai sudedami į dėžutę. Vakarėlio metu užduotys traukiamos paeiliui ir skaitomos, o jaunoji turi atlikti parašytą užduotį. Tik įspėkite merginas nerašyti nemalonių, įžeidžiančių ar pažeminančių jaunąją užduočių. Jai turi būti sudaryta galimybė atsisakyti atlikti ir traukti kitą lapelį. Tačiau sutikus atlikti užduotį – jos, be abejo, turėtų laukti dovanėlė.

skrynele

Mergvakario žaidimas – užduotis jaunajai „Pelenė“

Šį žaidimą žaidžia jaunoji. Į dubenį supilama nevirtų ryžių (galima ir kitų kruopų) ir į juos įdedama smulkių segtukų ar kitų daiktelių (geriausia kad po to būtų kaip smulki dovanėlė jaunajai). Jaunoji turi per 1 min. išrinkti iš dubens segtukus, daiktelius, kuriuos po to gali sau pasilikti.

pelene2

Mergvakario žaidimas – užduotis jaunajai „Atspėk, jei gali“

Tai žaidimas jaunajai, skirtas patikrinti, kiek jį pažįsta namų apyvokai, šeimoje reikalingus daiktus. Į maišelį įdėkite – vyrišką kepuraitę, vyriškas kojines, popierinį banknotą, televizoriaus pultelį, skutimosi putas, daikčiuką iš suaugusiųjų parduotuvės ir t.t. Užriškite maišelį ir duokite jaunajai apgraibomis spėti, kokie daiktai yra viduje.

vyru