Pasiūlymai

Šilti ir jaukūs mergvakario žaidimai

Mergvakario žaidimas „Prisiminimai“

Kiekviena mergvakario dalyvė ant vienodų lapelių užrašo kokį nors trumpą malonų prisiminimą apie jaunąją (ir jaunąjį) – iš vaikystės, darželio, mokyklos, studijų, atostogų ir t.t. Visi lapeliai sudedami į vieną indą, kad jaunoji nežinotų, ką kuri mergina rašė. Tuomet jaunoji paprašoma traukti po vieną lapelį, skaityti, kas ant jo parašytą ir spėti, kas galėjo tai parašyti. Tuomet ji turėtų plačiau papasakoti apie tą prisiminimą visoms merginoms.

vaikyste

Mergvakario žaidimas „Laimės receptas“

Tai žaidimas, skirtas palikti šiltą prisiminimą, naudingus patarimus jaunajai iš jai artimų žmonių. Kiekviena mergina turi ant gražaus paruošto lapelio parašyti sėkmingos, laimingos santuokos receptą. Tuomet visi lapeliai surenkami, garsiai perskaitomi, sudedami į gražią dėžutę ir įteikiami jaunajai kaip viena iš mergvakario dovanų.

laime

Mergvakario žaidimas „Ateities paveikslas“

Tai kūrybingas žaidimas. Merginos susiskirsto komandomis ir gauna po pluoštą žurnalų, laikraščių, tvirtesnio popieriaus, klijų ir žirkles. Užduotis – iš iškarpų, koliažo būdu suklijuoti laimingą jaunųjų istoriją – vestuves, medaus mėnesį, pirmąjį namą, vaikus ir t.t. Po to kiekviena grupė pristato ir papasakoja istoriją. Tuos koliažus galima padovanoti jaunajai.

koliazas

Mergvakario žaidimas „Rašytojos“

Panašus žaidimas mergvakariui į „Ateities paveikslas“, tik šįkart iš laikraščių ir žurnalų reikia iškirpti antraštes, sakinius ir sudėlioti į gražią jaunosios ir jaunojo meilės istoriją. Kitas variantas – iš anksto pasiruošti iškirptų iš laikraščių įvairių frazių, nuotrupų iš straipsnių ir užduotis yra sudėlioti (suklijuoti) juos į vieną logišką (arba bent jau linksmą) istoriją apie jaunąją ir jaunąjį.

senukai