Pasiūlymai

Mergvakario patarimai

Keli mergvakario patarimai šauniosioms būsimosioms pamergėms:

1.   Į mergvakarį kvieskite tik artimas, geras drauges jaunajai. Mergvakario pakviestųjų sąrašą suderinkite su jaunąja.

sveciai

2.  Turėkite visų dalyvaujančių merginų kontaktus – tel.nr., el.pašto adresus, Facebook vardus, kad reikalui esant, galėtumėte susisiekti, vėliau persiųsti nuotraukas ir t.t.

3.   Rinkdamosi mergvakario datą, turėkite mintyje, kad visos merginos 100% greičiausiai negalės dalyvauti, svarbu, kad data būtų tinkama daugumai ir būtinai tinkama jaunajai.

raud-kilimas

4.   Neorganizuokite mergvakario paskutinį vakarą prieš vestuves – pasigailėkite jaunosios nervų – ji negalės atsipalaiduoti vakarėlio metu prieš Didžiąją dieną, o vestuvių rytą gali atrodyti kaip…zombis. Geriausia mergvakarį rengti 1-3 savaites prieš vestuves.

pavargusi

5.   Viską planuokite detaliai ir iš anksto – paskutinės nakties studento sindromas čia tikrai netinka, juk Jūs gerbiate savo draugę:)

6.   Organizavime įtraukite dalyvauti visas pakviestas į mergvakarį merginas – taip gausite daugiau idėjų, pasiskirstysite darbus, bus didesnė tikimybė suorganizuoti mergvakarį, kuris patiks daugumai, o ne tik kelioms merginoms.

7.   Nerodykite kaprizų ir valdingumo, organizuodamos mergvakarį – išlaikykite ramybę ir pagarbą viena kitai, o ne sėkite anarchijos ir susiskaldymo, juk tikslas nėra įrodyti savo tiesą ar primesti savo taisykles, bet surengti šaunų, įsimintiną mergvakarį jaunajai, kad labiausiai jis patiktų jai. Jūs – viena graži komanda, siekianti bendro tikslo.

komanda

8.   Atsisakykite požiūrio, kad mergvakario organizavimas yra pareigos atlikimas jaunajai – jei taip galvosite, vakarėlis bus nepasisekęs. Mergvakaris – šventė Jums visoms ir dėmesys bei pagarba Jūsų draugei, kuri išteka. Organizuokite jį su meile, nuoširdžiai, iš anksto (tuomet netrūks laiko) ir tai Jums sugrįš atgal daugeriopai – gera nuotaika, jaunosios dėkingumu, ilgai išliekančiais maloniais prisiminimais, stipresne draugyste, o gal netgi atrastomis naujomis draugėmis. Nebūtina išleisti daug pinigų, bet būtina įdėti daug širdies ir meilės, pagalvoti apie malonias smulkmenas ir staigmenas.

su-meile

9.   Viską planuokite taip, kad vakarėlio metu nieko neįžeistumėte, nepažemintumėte ir neįskaudintumėte.

10.   Mergvakario pramogos, veiklos, vietos ir t.t. turi maksimaliai patikti būsimai jaunajai, nesukelti jai blogų emocijų ar prisiminimų.

11.   Nieko nepasakokite apie mergvakario detales jaunajai – ji teturi žinoti kada ir kur atvykti arba būti, daugiau nieko! Tikslas – padaryti jai malonią staigmeną.

12.   Kai spręsite dėl mergvakario temos, vietos ir pramogų, galbūt netgi balsuosite tarpusavyje, nepamirškite svarbiausio dalyko – kad tai patiktų jaunajai (net jei 90% Jūsų grupės merginų mėgsta šokti klube, o jaunoji to negali pakęsti, reikėtų atsisakyti mergvakario klube vardan jaunosios).

laiminda

13.   Neperkraukite mergvakario daugybe pramogų, lankytinų vietų, užduočių, žaidimų, nes pervargsite – pasilikite laiko draugiškam bendravimui, pabuvimui, dėmesio skyrimui jaunajai.

14.   Stenkitės padaryti šią dieną unikalią ir nepamirštamą jaunajai ir Jums visoms, dėl to nebūkite banalios – pasigerti bare, šokti ant stalų, būti apsuptyje vyriško organo formos balionų, tortų ir t.t.  ir po to nieko neprisiminti arba galvoti, kad nebuvo nieko ypatinga – eilinis pasisėdėjimas ir tiek – nelabai originalu:)

15.   Jei grupėje yra viena kitos nepažįstančių merginų, mergvakarį pradėkite susipažinimo žaidimais, kad nuo pat pradžių būtumėte vieninga draugiška komanda. Dar geriau – kad susipažinimas įvyktų mergvakario organizavimo metu, kai dalinsitės idėjomis, darbais ir taip viena kitą daugiau pažinsite, o mergvakario metu jau nebebūsite svetimos.

zaidzia

16.   Derindamos susitikimo vietas, išsiaiškinkite, ar tikrai teisingai visos supratote, kur reikia atvykti, duokite tikslias koordinates, adresus, orientacinius objektus.

17.   Suderinkite mergvakario aprangą ir aksesuarus, kad visi aplinkui matytų, kad Jūs švenčiate.

18.   Pasirūpinkite iš anksto transportu sugrįžti iš mergvakario namo.

19.   Atidžiai skaičiuokite pinigus – iš anksto apsitarkite dėl mergvakario biudžeto, dalinkitės ir būtinai fiksuokite visas išlaidas.

pinigai

20.   Jei norite sutaupyti, nerizikuokite samdydamos, nuomodamos, pirkdamos abejotinos kokybės paslaugas ar prekes, nes tai gali sugadinti visą vakarėlį ir bus neverta net ir tų sumokėtų kelių litų (liaudies išmintis byloja: „Skūpus moka du kartus“). Dėl to, jei neturite daug pinigų, padarykite kažką pačios savo rankomis arba rinkitės mažiau, tačiau kokybiškų, nors ir brangesnių dalykų, pramogų. Jei esate didelė grupė merginų – prašykite nuolaidų.

21.   Nešvaistykite daug laiko ir ypač pinigų detalėms, kurios nėra labai svarbios ir neprideda vakarėliui daugiau kokybės – pvz. ilgam maisto gaminimui (ir po to indų plovimui), perkrautoms dekoracijoms, brangiems limuzinams, prabangiems klubams ir pan.

22.   Bent dalį pinigų vakarėliui surinkite iš merginų iš anksto, kad po to būtų lengviau „išmušinėti“ – dar geriau surinkti visoms didesnę sumą į mergvakario „banką“, o tai, kas liks po vakarėlio išsidalinti.

23.   Jokiu būdu nekalbėkite apie kainas, pinigus, išlaidas, sąskaitas ir neskaičiuokite garsiai pinigų prie jaunosios.

24.   Nepalikite jaunosios vienos be dėmesio nė akimirkai, nebent tai numatyta trumpam pagal scenarijų.

25.   Mergvakario metu fotografuokite, filmuokite – juk to nebepakartosi!

pamerges

26.   Nors esate kultūringos merginos, bet visgi – mergvakario metu nepadauginkite alkoholio, nes paprasčiausiai nieko neprisiminsite po vakarėlio, nekalbant jau apie didesnes išlaidas (alkoholis brangus), skaudančią galvą ryte, nežinia kur dingusią savigarbą išdarinėjant dalykus, kurie gali šauti į galvą tik, kai kraujyje cirkuliuoja alkoholis, ir po vakarėlio likusias nuotraukas, kurias gėda kam ir parodyti, nes jos matyti kažkokios „šliurės“, bet tikrai ne Jūs – gražios, nuostabios, originalios merginos…Patikėkit, vakarėliai be alkoholio būna labai linksmi, šilti, jaukūs ir įsimintini.

27.   Turėkite atsarginius variantus, jeigu oras būtų blogas, jeigu pramogos tiekėjas Jus pavestų, jeigu pinigų pritrūktų, staiga atsisakytų dalyvauti viena iš pagrindinių organizatorių ir t.t.

28.   Pasiskirstykite darbus, kad kiekviena mergvakario dalyvė būtų atsakinga už tam tikrą sritį (nesukraukite visų darbų ir atsakomybių ant vienų ar dviejų pečių) – tokiu būdu nepervargsite ir vakarėlis bus sklandesnis.

29. Viską, kas tik įmanoma, stenkitės rezervuoti iš anksto (staliuką restorane, patalpas, pramogas, transportą ir t.t.).

uzsakyk