Pasiūlymai

10 priežasčių rinktis poms

vertikalios-girliandos

10 PRIEŽASČIŲ, KODĖL POMPONAI – IDEALIOS DEKORACIJOS?

1. Pūkuočiai – universalus aksesuaras. Jais galima puošti tiek didžiules erdves, tiek kamerines (mažas) salytes, bet kokį interjerą ir netgi eksterjerą (lauke).

2. Pomsais galima puošti absoliučiai visus šventės elementus (patalpas, augalus, drabužius, dovanas, svečių korteles, servetėles ir kt.), ką tik leidžia Jūsų fantazija.

lekstej

3. Yra begalė galimų pomponų spalvų ir atspalvių bei dydžių (nuo mažyčių iki gigantiškų), kuriuos pritaikysite savo interjerui, tematikai ir idėjai. Pomponai gali būti vienspalviai, dvispalviai, daugiaspalviai, pasteliniai, ryškūs, metalizuoti. Jų dėka galite pabrėžti savo vestuvių temines spalvas.

salotiniai-roziniai

4. Tai santykinai nebrangios dekoracijos, kurias galite gaminti patys arba užsakyti ir nusipirkti.

5. Jais tinka puošti ne tik vestuves, bet ir vaikų bei kitas suaugusiųjų šventes.

vaiku-sventei

6. Pom ponai atrodo stilingai, įdomiai, žaismingai, šventiškai, solidžiai, prabangiai, šiuolaikiškai, originaliai. Tai nuostabus ir efektingas šventės akcentas („cinkelis“). Sukuria lengvumo ir erdvės pojūtį, džiaugsmo ir romantikos nuotaiką, pagyvina bet kurią šventę, paverčia ją tikra pasaka.

7. Šias dekoracijas galima naudoti vietoje atsibodusių balionų (kurie sprogsta pačiu netinkamiausiu metu ir išgąsdina vaikus), pirktinių girliandų arba jomis pakeisti gyvas gėles (kurias po šventės reikia, deja, išmesti)

vietoj-geliu

8. Jūsų šventė atrodys šilta ir jauki, nes pomponai yra rankų darbo (ne parduotuvinis, masinės gamybos produktas).

9. Pūkuočiai sužavės ir nustebins Jūsų svečius, o nuotraukos atrodys nuostabiai!

su-vaiku

10. Dar ilgai nepamiršite šventės, kuri dekoruota pomponais, nes labai lengva įsimylėti jų vaikišką grožį ir žavesį…

po-medziu