Pasiūlymai

Susipažinimo žaidimai mergvakariui

Mergvakario žaidimas „Atspėk, kas mano rankinėje“

Šis žaidimas tinka vakarėlio pradžiai – jis linksmas ir padeda geriau pažinti vienai kitą. Kiekviena mergina slapta išima iš savo rankinės po 3 daiktus ir įdeda į popierinį (nepermatomą) maišelį. Jaunoji gauna visus vienodus maišelius ir paeiliui iš kiekvieno ištraukia daiktus ir parodo, o kitos merginos turi atspėti kieno šie daiktai. Laimi mergina, atspėjusi daugiausiai.

rankinuke

Mergvakario žaidimas susipažinimui „Gražūs žodžiai“

Šis žaidimas mergvakario pradžioje – puikus „ledlaužis” ar netgi ledų tirpdytojas, kadangi niekas taip nesušildo ir nesuartina žmonių, kaip komplimentai. Užduotis – kiekviena mergina paeiliui perduodama kamuoliuką ar kitą daiktą turi pasakyti kokį nors gražų dalyką apie savo kaimynę, pvz.: “Tavo graži šypsena”, “Tavo gražūs plaukai”, “Tau labai tinka ši suknelė”. Stenkitės nesikartoti ir nepraleisti be gražių žodžių nė vienos merginos.

zodziai

Mergvakario žaidimas susipažinimui „Melas ar tiesa“

Kiekviena mergina pasako po tris sakinius apie save – du iš jų turi būti teisingi, o vienas – melas. Kitos dalyvės turi atspėti, kuris sakinys yra melagingas.

melastiesa

Mergvakario žaidimas susipažinimui „Mano vardas“

Šį žaidimą geriausia žaisti mergvakario pradžioje. Visos merginos sustoja ar susėda ratu ir turi paeiliui pasakyti savo vardą pridedant prie jo būdvardį iš tos pačios raidės, kaip ir vardas, pvz. Miela Miglė, Drovi Daiva ir t.t.

Mergvakario žaidimas susipažinimui „Gyvenimo siūlas“

Šis žaidimas puikiai tinkamas žaisti mergvakario pradžioje, bet apie jį turi nežinoti dalyvės. Kiekvienai merginai duodama atsikirpti siūlo, kiek ji nori, nesakant, kam jis bus naudojamas. Suklaidinimui galima pasakyti, kad mergvakario metu teks lopyti suplyšusią staltiesę, dėl to kiekvienos prašoma padėti ir atsikirpti po siūlo galą (manydamos, kad teks siūti, merginos stengsis atsikirpti kuo ilgesnįJ). Tuomet visos susėda ratu ir iš eilės kiekviena turi trumpai prisistatyti, papasakoti apie save tol, kol apsuks siūlą aplink pirštą.

siulas

Mergvakario žaidimas susipažinimui „Autografas“

Šį žaidimą geriausia žaisti mergvakario pradžioje, ypač jei grupėje yra viena kitos nepažįstančių merginų. Visoms dalyvėms duodamas lapas popieriaus, flomasteris ir lūpdažis. Kiekviena turi ant lapo pasirašyti, greitai nupiešti save, padaryti piršto atspaudą, lūpų spaudą, pėdos apvadą. Tuomet visi lapai surenkami ir bandoma atspėti kuris autografas kuriai merginai priklauso.

lupos

Mergvakario žaidimas susipažinimui „Paklausk kaimynės“

Šį žaidimą taip pat geriausia žaisti mergvakario pradžioje susipažinimui. Visos merginos susėda ratu, viena – viduryje. Mergina viduryje klausia įvairių klausimų, pvz. „Koks tavo vardas?“, „Kur tu gyveni?“, „Kokia tavo akių spalva?“ ir pan. Atsakyti turi ne ta mergina, kurios klausiama, bet jos kaimynė iš kairės pusės. Jei ji neatsako, prisistato mergina, į kurią kreipiamasi.

paklausk