Pasiūlymai

Teminiai mergvakario žaidimai

Mergvakario žaidimas „Havajai“

Tai mergvakario žaidimas teminiam havajietiškam mergvakariui. Jums reikės havajietiškos muzikos ir bambukinės lazdelės. Paleiskite muziką, dvi merginos tegu laiko iš abiejų galų lazdelę, o jaunoji turėtų pasilenkusi atgal praeiti neprisiliečiant šokio ritmu. Lazdelė kaskart nuleidžiama vis žemiau.  Po tokio išbandymo jaunoji apdovanojama.

limbas

Mergvakario žaidimas „Smėlio sauja“

Šį žaidimą šauniausia žaisti vasarą prie jūros. Merginos suskirstomos komandomis ir susėda eilėmis. Viena mergina iš komandos ima sauja smėlio ir perduoda ją kitai ir t.t. kol pasiekia paskutinę merginą, kuri likutį išpila į lėkštę. Laimi komanda, kurios lėkštėje daugiau smėlio.

pajuris

Mergvakario žaidimas „Vaivorykštė“

Tai mergvakario žaidimas teminiam spalvingam mergvakariui. Merginos suskirstomos komandomis ir gauna po maišelį su lapeliais, ant kurių parašytos ar nuspalvintos vaivorykštės spalvos. Kiekviena komanda turi surasti kiekvienos spalvos po vieną daiktą (pvz.: raudoną paprika, oranžinis apelsinas, geltonas lapas ir t.t.). Daiktai sudedami į maišelį. Laimi komanda, greičiausiai surinkusi visų vaivorykštės spalvų daiktus.

vaivorykste

Mergvakario žaidimas „Titulai“

Jei Jūsų mergvakaris teminis, pritaikykite šį žaidimą pagal savo temą. Mes pateiksime pavyzdį. Kėdės prie stalo, kur sėsis merginos, sužymėtos įvairiais titulais, kurių iš pradžių jos turi nematyti, pvz.: Karalienė, Premjerė, Patarėja, Princesė, Grafienė, Kunigaikštienė, Tarnaitė, Virėja ir t.t. Šiuos titulus galima naudoti viso vakarėlio metu.

karalienes