Pasiūlymai

Žodžių žaidimai mergvakariui

zodis

Mergvakario žaidimas namuose „Atspėk žodį“ (Alias)

Šiame žaidime dalyvauja visos mergvakario dalyvės. Jos susiskirsto į dvi komandas. Jaunoji iš pradžių užrašo ant atskirų lapelių kuo daugiau žodžių, kurie jai siejasi su vestuvėmis, santuoka, šeima, pvz.: gėlės, jaunasis, žiedas su briliantu, bažnyčia, vaiko vežimėlis ir t.t  Šių lapelių turi niekas nematyti, o sulanksčius sudėtį į vieną didelį indą. Mergina iš vienos komandos ima lapelį, pažiūri, kas jame parašyta ir ant popieriaus ar lentos nupiešia piešinėlį, susijusį su parašytu žodžiu. Antra komanda turi atspėti, koks buvo žodis iš paveikslėlio. Jei neatspėja, spėja kitos merginos iš pirmos komandos. Laimi komanda, atspėjusi daugiausiai žodžių.

vezimas

Mergvakario žaidimas „Sakiniai“

Kiekviena dalyvė gauna po neilgą 4-6 raidžių žodį, iš kurio raidžių turi sugalvoti tomis raidėmis prasidedančius žodžius ir iš jų sudaryti sakinį – patarimą jaunajai vedybiniam gyvenimui.

patarimas

Mergvakario žaidimas „Meilės poema“

Šis žaidimas reikalauja kūrybingumo ir poetinio polėkio:) Ant tiek kortelių, kiek yra dalyvių, surašykite romantiškus, seksualius, mielus žodžius apie meilę, santuoką, šeimą, vestuves (pvz. žvakės, aistra, rožės, šokoladas, lūpos ir t.t.). Ant kitų tiek pat kortelių užrašykite neromantiškus, buitinius žodžius (pvz. marškinių lyginimas, nosies plaukai, automobilio alyva, depiliacinis kremas, nešvari keptuvė, suplyšusios kojinės ir t.t.). Kiekviena dalyvė turi išsitraukti (nematydama) vieną kortelę iš „gerosios“ krūvelės ir vieną – iš „blogosios“ krūvelės. Tuomet užduotis – sukurti dvieilį ir ketureilį iš gautų žodžių derinio. Po to vyksta deklamavimas ir geriausio eilėraštuko rinkimai.

 pirstai

Mergvakario žaidimas „Pabaik jaunikio sakinį“

Šiam žaidimui būtinas pasiruošimas – kad būsimas jaunasis parašytų 10-15 sakinių apie savo nuotaką, pvz.: „Aš myliu Eriką, nes ji…“, „Man labiausiai patinka, kai ji…“ ir t.t. Jaunasis sakinius gali parašyti pats arba Jūs galite duoti jam įrašyti trūkstamus žodžius į jau paruoštus sakinius. Vakarėlio metu jaunosios ir kitų merginų, kurios nieko nežino, ką jaunasis parašė, užduotis – atspėti, ką jaunasis parašė apie jaunąją. Laimi daugiausiai tikslių atsakymų surinkusi mergina. Trūkstamus žodžius vakarėlio metu galite įrašinėti raštu arba paeiliui spėti žodžiu – pastaruoju atveju bus daug linksmiau, be to, atsakymai nesikartos.

galvoja